محصولات مرتبط با سنگ
محصول در انبار موجود است؟: 
بله
شرح محصول: 

سنگ گرانیت هلویی (peach red) و  گرانیت پرتقالی( Mapelered)سازش

سنگ گرانیت دارای رنگ روشنی است و دانه‌های آن به قدری بزرگ هستند که می‌توان با چشم آن‌ها را مشاهده کرد (برخی سنگ‌ها به قدری ریزدانه‌اند که هیچ دانه‌ای نمی‌توان در آن‌ها با چشم دید. این ترکیب بزرگ سنگ گرانیت نشان می‌دهد که این سنگ به آهستگی از مواد مذاب متبلور شده است. این سرد شدن آهسته (که به بلورها فرصت بزرگ شدن داده است) در زیر سطح زمین و مدت زمان طولانی اتفاق افتاده است. اگر امروزه در سطح زمین آن‌ها را می‌بینیم تنها علت آن بالا آمدگی سنگ‌های گرانیت و فرسایش سنگ‌های رسوبی است همچنین این سنگ به صورت بلوک‌هایی با طول، پهنا و ضخامت مشخص برش داده می‌شود.

سنگ گرانیت از جمله سنگهای آذرین می باشد. اين نوع سنگ ها از نظر سختی زياد و شفافیت خيره کننده حائز اهمیت می باشند. کاربرد این نوع سنگ در نماهای مدرن و کف و محوطه سازی و ساير قسمتهای داخلی و خارجی ساختمان می باشد و توصيه می گردد فقط برای کف ساختمان های مسکونی استفاده نشود و به کاربردهای دیگر آن نیز دقت شود.

در سنگ های گرانیت از هیچگونه ماده پرکننده ای استفاده نمی شود و سنگ، ماهیت طبیعی خود را کاملا حفظ می کند. این محصول جزء پرفروش ترین و سالم ترین گرانیت هاست و بیشترین کاربرد آن در دیوارهای ساختمان، کف، پله، آسانسور و کابینت است. گرانیت از نظر جنس، جزء پر استحکام ترین سنگ های طبیعی می باشد و جذب آب کمتری نسبت به بقیه گروه های سنگ دارد.

کاربردگرانیت هلوئی(Peach red)و گرانیت پرتقالی( Mapelered)سازش

سنگ گرانیت هلوئی و گرانیت پرتقالی به قدری سخت است که در مقابل بیشتر سایش‌ها مقاوم است و به اندازه‌ای مستحکم است که وزن قابل ‌توجهی را بتواند تحمل کند و تا حدی خنثی است که در مقابل هوازدگی مقاوم باشد و می‌توان آن را با ساب زدن براق کرد. این ویژگی‌ها باعث شده است گرانیت به عنوان سنگ بسیار محبوب و مفیدی شناخته شود. گرانیت ساب خورده و برش خورده در ساختمان‌سازی، سنگ‌فرش‌ها، هتل ها و یادبود و بسیاری از پروژه‌های دیگر استفاده می‌شود. در فضاهای داخلی قطعات و سنگ‌های گرانیت ساب خورده  به عنوان پیشخوان، کف پوش، پله و کابینت استفاده می‌شود و برای ایجاد زیبایی و آراستگی در کار، و دوام و مرغوبیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

واردات سنگ خارجی بازرگانی سازش با خرید مستقیم از بهترین کارخانه های چین و با بهینه ترین قیمت در اختیار شما تجار و فروشندگان محترم قرار می گیرد. این شرکت که در کشور چین هم دفتر دارد و با نظارت در خرید و با بسته بندی و کیفیت بالا اجناس خود را خریداری می کند در اسرع وقت می تواند کالاهای درخواستی را تحویل تجار و فروشندگان عزیز قرار دهد.

 

 

ایمیل:

 Sazeshston90@yahoo.com

info@s-h3group.com

www.Sazesh-co.com

www.Himax-co.com

کانال تلگرامی ما:

https://t.me/SHHIMAX

شماره های تماس:

0098-913-111-1803

0098-913-809-8141

0098-31-3380-1483

0098-313380-8302

فروش ویژه است؟: 
بله


منوی کاربری

نظرسنجی

شرکت بازرگانی سازش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید

نشانی دفتر مرکزی:

اصقهان- شهرک صنعتی محمودآباد - خیابان 34 "گز" 

شماره تماس دفتر مرکزی:  33801483 - 009831

نشانی دفتر در کشور دبی:

الشارجه-خیابان شیخ محمد ساختمان شماره 20 - واحد 2

مدیریت شرکت: حاج هاشمی 00989131111803

درگاه وب:

وب سایت رسمی شرکت: www.s-h3group.com

پست الکترونیک: sazeshston90@yahoo.com